AKTUALITY & UDÁLOSTI

01.12.2016 12:00

Pracovníci STROJFERRu vyvinuli a vyrobili drtící jednotku DCS-40. Popis a parametry najdete zde >>.    

více novinek

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Ve čtvrtek 27. listopadu 2014 proběhlo v naší firmě setkání důlních odborníků v rámci Dne otevřených dveří. Akce se zúčastnilo celkem 21 důlních odborníků, z toho 16 z dolů OKR i Slovenska, na které dodáváme své výrobky.

   Hlavním bodem programu byla prezentace našich nových výrobků, kterou přednesl s obrazovým doprovodem ředitel naší firmy pan Jiří Maralík. Připomněl přítomným, že v současné době tvoří náplň výrobky důlní výroby pro OKD asi 50% výrobní kapacity firmy. Majitel naší firmy pan ing. Pavel Lapiš CSc. doplnil    další podrobné informace o Porubovém zařízení, které bylo součástí prezentace. V souvislosti s poklesem důlní výroby konstruktéři naší firmy trvale řeší návrhy výrobků pro uživatele mimo doly.

   V letošním roce tak byly řešeny například návrhy na Vůz s pneupohonem nosnosti 30 t pro MSA Horní Benešov, Pásový nakladač pro zákazníka z Holandska, Dvoububnový frikční vrátek s tahem 40 t  pro firmu ALTA, Brzdný kolejový vůz pro slovenského zákazníka.

   Součástí setkání důlních techniků byla i malá výstavka některých našich výrobků.

   Foto z alce je ve  Fotogalerii
   Krátké video   zde >>>

  

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dne 23. 9. 2011 proběh za účasti technických pracovníků OKD a.s.  „Den otevřených dveří společnosti STROJFERR s.r.o.“. Pracovníci byli seznámeni s výrobním programem společnosti a dále se osobně mohli v provozu seznámit s výrobky, které se vyrábí pro potřeby OKD, jako např. střihačka profilů ST3, drtiče DU a ohýbačka profilu OP 6. Dále proběhla diskuse s konkrétními návrhy na provedení možných úprav pro potřeby OKD.